Malé lásky cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Pre šou musel podstúpiť veľkú zmenu: Obetoval vlastné súkromie

27. 02 2020 10:50 | lch
Režisér Malých lások
Režisér Malých lások Foto: TV NOVA
Malé lásky
Malé lásky
Malé lásky

Tento muž stojí za úspechom jedinečnej šou.

Za úspechom reality šou Malé lásky stojí režisér Radovan Síbrt. Mladý režisér sa spolu so svojím tímom podujal monitorovať dianie v jednej z českých pôrodníc, aby tak mohla vzniknúť táto unikátna dokumentárna reality šou.

Sledovať príchod nového života na svet je niečo jedinečné. „To, čo zachytávame, by mohlo viesť ku konštruktívnej diskusii o pôrodníctve. Pôrod ako taký by sa mohol odtabuizovať, je to jeden z najkrajších okamihov v našich životoch."

TIP: Šou aká tu ešte nebola! Pôrody v priamom prenose

Radovan musel svoj tím dôsledne manažovať. „Striedali sme sa po dvanástich hodinách, museli sme sa striedať v iných intervaloch ako zdravotný personál, aby sme ich striedanie stihli zachytiť. Ja som sa v podstate presťahoval do penziónu vedľa pôrodnice na celú dobu nakrúcania šou. Väčšinu pôrodov som videl na vlastné oči."

Nakrúcanie v pôrodnici nebolo najjednoduchšie, no tím lekárov a sestier sa skvelo prispôsobil. „Bolo pre nás veľmi ťažké vybudovať si vzťah s personálom, vzťahy s pôrodníkmi sú veľmi krehké. Postupne sa náš vzťah upevňoval a to sa na projekte aj odrazilo. Pôrodnica v Plzni bola vybraná výborne."

Sledujte šou Malé lásky v utorok, 3. marca na Markíze!

Upútavka

 
Malé lásky - v utorok, 19. mája, o 22.25!
Sledujte celé epizody na